Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znaleziono ciało zamordowanej 14-latki. Karol D. aresztowany (wideo)

Utworzony przez noz sie otwiera, 9 grudnia 2010 r. o 10:17 Powrót do artykułu
ripos napisał:
koleś jest gdzieś z okolic zakrzówka mówili dziś w radio lublin.
http://www.policja.krasnik.pl/news.php?readmore=17 tu macie napisane skąd był i nawet jego zdjęcie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd przypuszczenie, że byli katolikami? Nic na to nie wskazuje, zwłaszcza ich czyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiemu tylko jaja siekierą odrąbać i wsadzić go za kratki z pedałami na dożywocie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie KPP Lublin morderca to "Karol D." Na stronie "Dziennika Wschodniego" morderca to "Karol B." Juz sam nie wiem w co wierzyc. Ktore zrodlo jest wiarygodniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
enter napisał:
Na stronie KPP Lublin morderca to "Karol D." Na stronie "Dziennika Wschodniego" morderca to "Karol B." Juz sam nie wiem w co wierzyc. Ktore zrodlo jest wiarygodniejsze.
Myslę, że KPP. Zwłaszcza, że w poprzednim temacie ktoś podał nazwisko tego chłopaka i było na D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to karol d. , ktos nawet napisal jego nazwisko pod artykulem o zaginieciu kamili na DW. przeszukajcie, bedziecie wiedziec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://nk.pl/profile/13163026
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tego Skur**** powieszą na rynku w Kraśniku... Albo rozstrzelają... Albo niech dadzą go ukamienowac... Po co taki człowiek jak ten chwast.... Trzeba wyrwać chwasta... Niech poczuje lęk przed śmiercia... A nie daj Bóg żeby kiedykolwiek wyszedł z więzienia bo "SPRAWIEDLIWOŚĆ" i tak go dopadnie... I upomni sie o swoje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie, że nie wolno podawac jego danych? chcialbym by wypowiedzial sie ktos z jego znajomych. pewnie sie okaze ze to zwykly normalny chlopak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze sie okazuje że normalny... Chory psychicznie to nie normalny... Normalni ludzie nie zabijają... Śmierć za Śmierć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej nie jest zwykłym normalnym chłopakiem skoro bez skrupułów mógł zabić drugiego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna miala prawo zyc i nikt nie powinien jej zycia zabierac! ale ona swieta nie byla. jezeli rzeczywiscie w wieku 14 lat wozila sie ze starszymi chlopakami, a nawet zaszla w ciaze to cos nie halo. rodzina ma problemy, a to odbija sie na zachowaniu corki. gdyby byla zwyklym dzieckiem siedzialaby w ksiazkach i takiej sytuacji daloby sie uniknac. niech spoczywa w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby była kara śmierci to nic to by nie zmieniło bo to chwila i po nim....a tak jak dostanie dożywocie co jest niemal pewne, to za zabójstwo tak młodej dziewczyny będzie miał w wiezieniu bardzo ciężkie życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem mieszkanką Brzozówki znałam tą dzieczyne... nie rozumiem krytyki ''marianoitaliano'' kazdy popełnia jakies błędy dziewczyna nie żyje została brutalnie zamordowana Jaki Ty byłeś/aś w jej wieku? czy wszystko co było zakazane nie było lepsze? nie pamietasz czy nie chcesz pamietać? 'nie pamieta wół jak cielęciem był?' każdy jest mądry i potrafi oceniać. a jakby to Twoje dziecko było tez byś tak sie wypowiadał? u nas wiele wersji krąży na ten temat ale wyjdzie wszystko po sekcji zwłok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14 lat i się woziła z chłopakami... WINA RODZICÓW !! Gdzie te rodzice że pozwalają na takie coś !! przecież 14 lat to jeszcze dziecko !!! Powinno siedzieć w domu i bajki oglądać a o 20 spać !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi Cie.. jakich rodziców po co mieszasz ich w to.... najpierw trzeba mieć swoje dziecko potem osądzać bo swoje dziecko moze jeszcze gorszy numer wiwinac...a nie najeżdzac na czyjeś to mieli ją w klatce zamknac? kazdy z nas nie raz okłamał rodziców. a pozatym chłopaka znała i pewnie nie spodziewała sie że może ja zabić. a to że jeśli faktycznie woziła sie z chłopakami to co należało ja w tak bestialski sposób zamordować???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzozówka napisał:
Ża to że jeśli faktycznie woziła sie z chłopakami to co należało ja w tak bestialski sposób zamordować???
Ją i prawdopodobnie jej dziecko... W głowie mi się to nie mieści... Co on sobie myslal? Ze go nie zlapia, czy jak? Co za deb*** delikatnie mowiac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wsiadła do samochodu swego znajomego, 18-letniego Karola D. Mężczyzna przyznał się do zbrodni. Pokazał gdzie ukrył zwłoki. Usłyszał 2 zarzuty : zamordowania 14-latki oraz obcowania płciowego z dziewczynką w sierpniu 2010. W ciągu 3 dni przed zaginięciem wykonała rozmowy telefoniczne których lista dała 80 stron bilingów" Dożywocie dla mordercy i nauczka dla nastolatek, które się zabawiają z dorosłymi śmieciami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem jest taka plotka u nas że była w ciąży ale czy to prawda nikt nie wie tego sekcja wszystko wyjasni... Nawet jeśli była w ciąży dziecko mogłobyc jego i czy on sie wystraszyłże ona ma 14 lat i ja zabił? nie wiem ale odpowie za to co zrobił i bardzo dobrze bo jeśli to był jego dziecko to nie wyobrazam sobie ze tak można sie zachować. sa przyjemności i jest odpowiedzialnośc....jakos by sie ułożyło. mieszkam niedaleko niej ale ta tragedia mnie przeraza i to chłopak z sąsiedniej wsi.. nie siadła do nieznajomego tylko do kogos kogo znała nie mieści mi sie to w głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powieśic za jaja takiego debula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...